Jdi na obsah Jdi na menu
 


WERCO - vyžínače

28. 2. 2013

 

HECHT 301 - Elektrický vyžínač

HECHT 301
 
 
Strunový vyžínač s elektrickým motorem o výkonu 300 W. Záběr 25 cm. Hmotnost 1,4 kg 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HECHT 428 - elektrický vyžínač

Elektrický vyžínač HECHT 428
HECHT 428 je vybaven elektrickým motorem o příkonu 400 W, který poloautomatickou strunovou hlavu s dvojicí strun. Použitím dvou strun se dosáhlo nižších vibrací při zvýšení efektivity sekání se šířkou záběru 28 cm. Díky poloautomatické hlavě v případě přílišného zkrácení strun opotřebením stačí lehce pohlepnout roztočenou hlavou o zem. Tím dojde k odvinutí struny a jejímu zastřižení na správnou délku. Vyžínač je vybaven otočnou, teleskopickou rukojetí, nastaviteným spodním madlem a možností nastavení úhlu sekací hlavy. Díky tomu je možné jej dokonale přizpůsobit pro pohodlnou práci s ohledem na výšku obsluhy. Použitím lehkých kovových a odolných plastových materiálů bylo dosaženo hmotnosti pouhých 1,8 kg. Spínač je chráněn pojistkou proti náhodnému sepnutí, samozřejmostí je odlehčovač pnutí přívodního kabelu.
  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HECHT 500 - elektrický vyžínač

Elektrický strunový vyžínač
 
Strunový vyžínač s elektrickým motorem a příkonem 500 W s hmotností pouhých 2,7 kg vhodný pro konečnou úpravu po hlavním sekání. Záběr 29 cm.
 

HECHT 1299 - elektrický vyžínač

Elektrický vyžínač
Elektrický strunový vyžínač HECHT 1299 je vhodný pomocník pro konečnou úpravu o sečení okolo záhonů, plotů, stromů, zdí apod. Díky ramennímu popruhu se s ním skvěle pracuje i po delší dobu. Celá hmotnost je přenesena do popruhu a díky skvělému vyvážení je jeho ovládání velice snadné a pohodlné. Obě madla jsou nastavitelná, rukojeť se spínačem na hnací jednotce lze naklonit nahoru nebo dolů pro pohodlnější úchop a menší únavu zápěstí, spodní rukojeť pak lze posouvat po hřídeli k lepšímu vyvážení s ohledem na výšku obsluhy. Dělitelnou hřídel oceníte při přepravě a uskladnění. Silný motor o příkonu 1200 W pohání cívky se dvěma strunami o záběru 38 cm. Poloautomatický systém odvíjení se stará o správnou délku vyžínacích strun. Jestliže se při sečení struna opotřebením příliš zkrátí, lehkým poklepnutím strunovou hlavou o zem dojde k uvolnění strun z navijáků a jejich zastřižení na správnou délku. Díky tomu můžete pokračovat v práci bez zastavování a složitého nastavování délky struny. Spínač je chráněn pojistkou proti náhodnému sepnutí, samozřejmostí je odlehčovač pnutí přívodního kabelu. Díky použití kvalitního elektromotoru je obsluha i údržba velice snadná a zároveň bylo dosaženo hmotnosti pouhých 4,43 kg.
 
 
 
 
 

HECHT 800 - elektrický vyžínač

vyžínač
 
Strunový vyžínač vhodný pro konečnou úpravu po hlavním sekání s elektrickým motorem o příkonu 800 W, šířkou pracovního záběru 32 cm, dělitelnou hřídelí, ramenním popruhem a odlehčením pnutí kabelu. Hmotnost 4 kg
 
HECHT 518 - Strunový ACCU vyžínač
strunový akumulátorový vyžínač
Otočná rukojeť Ano
Dělitelná hřídel Ne
Nastavení úhlu sekací hlavy Ano
Teleskopická rukojeť Ano
Síla struny 1,3 mm
Hmotnost 2,2 kg
Motor Elektrický 18 V
Pracovní záběr 22 cm
Typ pohonu Akumulátorový
Akumulátor 18 V Li-ion 1,3 Ah

HECHT 124 R - motorový vyžínač

Vyžínač Hecht 124 R
 
Otočná rukojeť Ne
Dělitelná hřídel Ano
Nastavení úhlu sekací hlavy Ne
Teleskopická rukojeť Ne
Síla struny 2,0 mm
Hmotnost 4,6 kg
Motor Hecht 2-taktní
Obsah motoru 24,8 cm3
Pracovní záběr 43 cm
Výkon 1,1 HP
Typ pohonu Spalovací benzínový motor
 
 

 

 

 
 

 


Facebook

Kontakt

Zahradní centrum Karel Haták

Tř.Bedřicha Smetany 1645
504 01 Nový Bydžov

Tel. č. 603171114

karel.hatak@tiscali.czArchiv

Kalendář
<< červenec / 2018 >>


Statistiky

Online: 7
Celkem: 141337
Měsíc: 3352
Den: 117