Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŘETĚZ 20BPX...E

Šířka drážky 1,3 mm
Profil zubu Kulatý
Počet článků dle lišty
Rozteč .325"
Použití Profesionální
Doporučený průměr pilníku 4,8 mm
article preview

20BPX...E ("..." = počet článků dle délky lišty)

Šířka drážky 1,3 mm
Profil zubu Kulatý
Rozteč .325"
Použití Profesionální
Doporučený průměr pilníku 4,8 mm

Výkonný řetěz pro profesionální dřevorubce ale i náročné hobby uživatele, kteří používají pily s roztečí řetězu .325” a preferují kulatý tvar řezacího zubu. Tento tvar zubu je vhodný především pro manipulaci, odvětvování, zpracování palivového dřeva a všude tam, kde potřebujeme řetěz, který není náchylný ke ztupení. Díky svému kulatému tvaru řezacího zubu déle drží ostří v porovnání s hranatým zubem.

Pokud potřebujete při celodenním kácení dosáhnout nejlepšího výkonu, je pro vás tento řetěz to pravé.

+"X" ostření- Zlepšená geometrie ostření podstatně zkvalitňuje ostrost řetězu, zvyšuje jeho rychlost a výkonnost. + Speciální vodící články snižují zpětný vrh. + Vibe-Ban™ konstrukce snižuje vibrace o více než 25%. + Lubrilink™ ve spojovacích článcích pomáhá roznášet olej. + Lubriwell™ jsou olejové otvory ve vodících článcích, které pomáhají dopravovat olej po celé délce lišty ve vodící drážce. + Směrová značka na hřbetu řezacího zubu usnadňuje ostření. + Vhodný pro řetězové pily o obsahu 35 cm3 až 62 cm3

Pokud je zde vyražené číslo "20", jeho parametry znamenají: .325" palce a tloušťku vodícího článku 1,3 mm.

Lubrilink

LubriLinkTM je dutina ve spojovacím článku řetězu, která se chová podobně jako olejová nádrž.
Zadržuje olej déle v místech, kde je to třeba
Olej, který by normálně vylétl z řetězu odstředivou silou, se shromažďuje a uchovává v LubriLinkTM.
Zvyšuje životnost jak vodící lišty, tak řetězu
Olej se shromažďuje tak, aby byl volně přístupný jednotlivým částem řetězu při zpomalení nebo zastavení pily.
Díky tomuto dokonalému systému mazání se prodlužuje životnost řetězu i vodící lišty.
Řetěz je stabilní a méně náchylný k poškození
LubriLinkTM posiluje články tím, že snižuje jejich tendenci k ohýbání během provozu. Díky této technologii je řetěz stabilnější a méně náchylný k předčasnému selhání.
Výsledky testování ukazují, že olej zůstává na řetězu dokonce i v momentě, kdy řetěz dosáhne konce jeho zamýšlené životnosti.

Lubrilink

Řetězová pila a vibrace jdou, bohužel, ruku v ruce. Každý, kdo používá řetězovou pilu, je vystaven určité úrovni vibrací. Efekt vibrací je těžké vidět nebo cítit, ale opakované vystavování se vibracím je škodlivé pro Vaše ruce. Riziko pro Vaše zdraví je ještě vyšší, pokud pilu používáte dlouhodobě (necitlivost rukou nebo bolestivá citlivost rukou na chlad nebo teplo)

Jak Oregon® snižuje vibrace?

Díky odstranění malého množství materiálu ze spodní části paty řezacího zubu a spojovacích článků mohou zadní části těchto částí řetězu "plavat" nad vodicí lištou. Když běžný zub přijde do styku se dřevem, je na moment zastaven, protože se zachytí mezi dřevem a vodící lištou. Tím se uvolní obrovské množství energie. Ale u řetězů s prvkem Vibe-Ban™ malý prostor mezi řetězem a vodící lištou umožňuje, aby řetěz působil jako tlumič nárazů a velká část energie se rozptýlila. Oregon začal již pře více než 20 lety používat nejmodernější zařízení k měření vibrací. Oregon Vibe-Ban ™ sníží úroveň vibrací o 25% nebo i více.

Wide-Ban

 
 


Facebook

Mail listArchiv

Kalendář
<< září / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 473985
Měsíc: 3112
Den: 79