Jdi na obsah Jdi na menu
 


MOTOR BRIGGS & STRATTON

article preview
vg_23hp_vs_lv_resize_601_600.jpg
 

 

 

 

 

 

 

 

 

Briggs & Stratton Professional Series

Odlišuje se - pracuje doma jako profesionál. Vysoce spolehlivé dvouválcové motory Briggs & Stratton Professional Series jsou vybaveny plně tlakovým mazáním a systémem EFM, méně se opotřebávají a snadno udržují.

Briggs & Stratton Commercial Series 

Odolné a spolehlivé dvouválcové motory Briggs & Stratton Commercial Series jsou určeny k tomu, aby Vám pomohly udělat práci, kterou máte před sebou. Plně tlakové mazání, systém EFM a patentovaný 5-stupňový cyklonický systém filtarace vzduchu, to je ta pravá kombinace pro vysoký výkon a dlouhodobý provoz bez prostojů. Záruka výrobce 3 roky i na komerční použití.

Systém EFM - nejjednodušší startování vůbec

Elektronický systém EFM řídí polohu klapky sytiče v karburátoru a tím i přívod paliva zcela automaticky na základě aktuální teploty a otáček motoru. Jenoduché a bezproblémové startování za každého počsí.

Briggs & Stratton VANGUARD

Vy a vaše firma se můžete plně spolehnout na výkon na trhu nejlehčích a nejkompatnějších dvouválcových motorů Briggs & Stratton VANGUARD a jejich schopnost zvládnout i ty nejnáročnější podmínky. Budou pro vás tvrdě pracovat, rychleji a efektivněji. Uvnitř skrývají řadu inovativních technologií a komponentů - pro vaši vyšší produktivitu. Záruka výrobce 3 roky i na komerční použití.