Jdi na obsah Jdi na menu
 


STIGA - vertikutátory

 Pro čistý, hustý a zelený trávník - Každý intenzivně pěstovaný trávník musí být po určitém čase provzdušněn a prořezán bez ohledu na to, zda jej udržujeme sběrací nebo mulčovací sekačkou.

article preview

 

Silex 50 RB

 
 
Kultivátor střední třídy s benzínovým motorem Briggs & Stratton o výkonu 5 HP. Má čtyři rotory o záběru 50 cm, 1 rychlost vpřed a 1 vzad. Transportní kolečko je ve výbavě stroje. Ke stroji lze samostatně dokoupit odmechovač.

 

Silex 75 RB

 
 
Výkonný kultivátor poháněný benzínovým motorem Briggs & Stratton o výkonu 6,5 HP. Má 6 rotorů se záběrem 75 cm, 1 rychlost vpřed a 1 vzad. Transportní kolečko a nastavitelná rukojeť zpříjemňují obsluhu. Odmechovač lze samostatně dokoupit.

 

 

SV 213 E

 
Menší a snadno ovladatelný vertikutátor (provzdušňovač) s výkonným elektrickým motorem 1 300 W je vhodný pro všechny menší zahrady. Obsahuje dva pracovní válce - jeden s pevnými noži a druhý s pružinami. Pracovní záběr je 32 cm. Sběrací koš je součástí stroje.
 
 

SVP 40 B

 

Robustní a výkonný vertikutátor (provzdušňovač trávníku) je poháněn benzínovým motorem Briggs & Stratton o výkonu 5,5 HP. Pracovní záběr 32 prořezávacích nožů je 40 cm. Má centrální nastavování hloubky záběru, kuličková ložiska v kolech o průměru 180 mm, sběrací koš o obsahu 50 l a hmotnost 37 kg.